Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

ВІРА В ПЕРЕМОГУ ОБ’ЄДНУЄ

14 Жовтня 2022

ВІРА В ПЕРЕМОГУ  ОБ’ЄДНУЄ

14 жовтня 2022 року цікаво відбулося засідання методичного об’єднання керівників перевідних груп. Надзвичайно хвилюючою була відкрита година спілкування «Сила нескорених», яку підготувала Вікторія Мартинець зі студентами групи ГРС/РО-10. Сторінки історії України про захист Вітчизни, про повномасштабну війну з рашистами сьогодні,  поезії та пісні торкалися струн серця кожного викладача і студента. Особливо хвилюючими моментами були: хвилина мовчання, якою вшановано пам’ять Героїв України, викладача Михайла Неспяка; відеопривітання Андрія Лесика; фотографії з місць перебування на війні в даний час викладачів Руслана Васильєва і Зеновія Городецького,  які сьогодні разом з іншими синами та дочками України захищають її від ворога.

          Директор коледжу Василь Бабінець, подякувавши всім, закликав продовжувати надавати допомогу воїнам-захисникам, українцям, які опинилися у важкому становищі, вносити свій, посильний вклад у Перемогу. 

Після заходу, відповідно до плану роботи,  було розглянуто й інші питання.

Надія Литвин, психолог коледжу, ознайомила з пам’яткою «Як подолати паніку», дала цінні поради роботи зі студентами в період війни.  Обмінялися  досвідом роботи з теми  «Методи стимулювання поведінки і діяльності студента в період війни» Надія Кримко та Євгенія Ковальчук.

          Атмосфера відданості Батьківщині, сила нескорених, віра в перемогу  об’єднували присутніх, додавали оптимізму, бажання ще більше допомагати ЗСУ.