Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Гуртожиток

Бандура Ольга Романівна
Бандура Ольга Романівна

Завідувач гуртожитку

Карпець Марія Петрівна
Карпець Марія Петрівна

Вихователь гуртожитку

Широких Марія Василівна
Широких Марія Василівна

Вихователь гуртожитку

Можак Богдан Петрович
Можак Богдан Петрович

Вихователь гуртожитку

Литвин Надія Ігорівна
Литвин Надія Ігорівна

Психолог

НАКАЗ Про встановлення плати за проживання в гуртожитку на 2022-2023 н.р.

Робота в гуртожитку спрямована не тільки на те, щоб створити комфортне місце проживання, а й забезпечити сприятливий мікроклімат у студентському середовищі, навчити молодь самостійності в побуті, виховати відповідального громадянина, вірного товариша, порядну й чесну людину. Ці завдання глибоко усвідомлюють працівники гуртожитку, завдяки самовідданій праці яких студентам затишно, комфортно, безпечно, цікаво.

На території  Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу знаходиться гуртожиток. Він розрахований на 240 місць. В гуртожитку є всі необхідні умови для проживання, навчання та відпочинку студентів:

  • просторі кімнати обладнанні сучасними меблями;
  • кухнями для приготування їжі;
  • кімнатами для особистої гігієни;
  • кімнатою для самопідготовки, у якій є можливість збагачувати свої знання використовуючи Інтернет.

Усі мешканці гуртожитку дотримуються внутрішнього розпорядку. Місце проживання надається на період навчання в коледжі. Розподіл місць в гуртожитку здійснюється згідно рішення Ради гуртожитку та затверджується наказом директора.

Для належного дотримання умов проживання в гуртожитку працюють фахові працівників (комендант, вихователь, зав. складу, психолог, паспортист, чергові та технічні працівники), які відповідають за такі напрямки діяльності:

  • навчально-виховний процес;
  • санітарно-побутові умови;
  • додержання правил внутрішнього розпорядку.

Проживання у гуртожитку побудоване на самообслуговуванні та самоврядуванні студентів. Головним керуючим центром самоврядування в гуртожитку є його актив — Рада гуртожитку, до якої входять: староста гуртожитку, старости поверхів, старости кімнат, та комітети, які обираються на загальних зборах студентів.

Щоб  розширювати кругозір студентів Рада гуртожитку разом із працівниками гуртожитку проводять огляд-конкурс «На кращу кімнату», також вечори відпочинку з іграми, конкурсами такі як: «Вечір знайомств», «День студента», «Андріївські вечорниці» та інші заходи.

З метою покращення роботи в гуртожитку введене чергування викладачів, які проводять тематичні вечори, бесіди, консультації.

У 2008 р. гуртожиток коледжу зайняв ІІ місце серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

В 2009 р. був нагороджений І місцем на обласному огляді конкурсу «Найкращий гуртожиток».

23 грудня 2013 р. відбувся обласний семінар вихователів, який проходить раз в п’ять років.

Робота гуртожитку націлена не тільки на те, щоб створити комфортне місце проживання. Наша мета — створити сприятливий мікроклімат у студентському середовищі, навчити студента самостійності в побуті, виховати  відповідального громадянина, вірного товариша, порядну і чесну людину.

Вся робота в гуртожитку направлена на розвиток єднання студентської родини.

Положення про студентський гуртожиток

Правила внутрішнього розпорядку в студентському гуртожитку