Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Ми спілкуємося..

19 Жовтня 2022

Ми спілкуємося..

19 жовтня 2022 року на запрошення Оксани Бурачок, викладача Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу в рамках вивчення дисципліни «Страхові послуги» для студентів, які здобувають освіту за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» відбулася гостьова лекція від Оксана Бойко. Приємно, що відчуваючи свою соціальну роль бізнес-тренер, коуч, засновниця Школа Управління та Менеджменту. Модуль 1 “Управління Персоналом. Інструменти Ефективного Менеджера” Оксана Бойко, виступила спікером. Протягом лекції з елементами тренінгу розповіла про базові техніки продаж, принципи ефективної комунікації та лайфхаки ефективного продажу фінансових, в тому числі і страхових послуг.
Студенти жваво виконували практичні завдання, відчули себе в ролі агента, спробувавши «продати» страхову послугу та поділилися своїми враженнями. Година промайнула непомітно…
Висловлюємо щиру подяку Оксана Бойко за те, що занурила нас у царину продажу фінансових послуг. Переконані, що нові знання знадобляться в майбутньому.

Робимо те, що вміємо. Якщо робимо, то робимо якісно. Все для перемоги.