Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Станіславські туристи

08 Жовтня 2022

Станіславські туристи

8 жовтня команда “Станіславські туристи” Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу у складі учасників гуртка “Екскурсовод” Михайла Бурлака, Вікторії Дзундзи, Михайла Маланюка та Іванни Худик прийняла участь в молодіжному квесті “Інтелект-Крос”, який проводився Департаментом молодіжної політики та спорту Івано-Франківського міськвиконкому. Захід був присвячений річниці створення Івано-Франківської міської територіальної громади.
В квесті змагалось більше 30 учасників, об’єднаних у сім команд. Конкурс був складним не тільки інтелектуально, але й фізично. Учасники повинні були не тільки дати правильні відповіді на запитання, але й швидко охопити всі 11 станцій, які розташовувалися в різних районах міста і зібрати символічну валюту – “франики”.
Команда коледжу швидко та креативно пройшла всі випробування і посіла почесне друге місце, лише на секунду відставши від команди-переможця!
Учасники відзначили високий рівень організації квесту, що дало можливість отримати незабутні яскраві емоції та закріпити знання та вміння.
Грошовий приз у розмірі 800 грн. “Станіславські туристи” перерахували у фонд допомоги ЗСУ.
Бажаємо їм нових успіхів та перемог!