Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Вибір зроблено

05 Жовтня 2022

Вибір зроблено

Життя постійно ставить нас перед вибором. У дитинстві з багатьох іграшок вибираємо найулюбленішу, в школі віддаємо перевагу найцікавішим, на наш погляд, предметам… Обираємо друзів, професію, роботу. І в основі вибору кожного з нас свої критерії, своє уявлення про добро і зло, честь і безчестя, правду і кривду. Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії.

Сьогодні, 05 жовтня, в коледжі відбулася фахова посвята студентів першого курсу спеціальностей: Фінанси, банківська справа та страхування і Комп’ютерні науки. Урочисто всіх студентів привітав Василь БАБІНЕЦЬ, директор коледжу.

Першокурсники вже встигли проявити себе як веселі, допитливі студенти коледжу. Вони горять бажанням показати свою творчість, проявити спортивні досягнення, взяти участь у всіх конкурсах та навчатися. Навчатися, не дивлячись на воєнний стан, навчатися в перервах між сиренами… Молодці! Так тримати! Ви – майбутнє України!

Насолоджуйтеся студентством. Подорожуйте, знайомтеся із новими людьми, розважайтеся і вчіться – і цей час, поки Ви носите звання студента, стане золотою добою вашого життя.