Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Нові виклики – це  пошук нових рішень

05 Жовтня 2022

Нові виклики – це  пошук нових рішень

Відповідно до плану роботи, 05.10. 2022 у творчій атмосфері відбулося спільне засідання методичного об’єднання керівників груп І курсу та школи молодого керівника групи.

Перед керівниками груп постало багато викликів. Як організувати роботу зі студентами, які залишилися в країні, та з тими, що виїхали за кордон? Як заспокоїти та змотивувати студентів?  Як працювати з тими, що приєдналися до групи як внутрішньо переміщені особи? Але нові виклики продукують пошук нових рішень. Саме тому Розалія Токар, методист коледжу, звернула увагу на здійснення   нового підходу у виховній роботі в період війни, створення сприятливого простору для адаптації студентів. Розглядалися також питання участі студентів у реалізації виховних проєктів коледжу. Присутніх зацікавила пропозиція Богдана Лук’янів – проєкт «Вишивана Україна».

Психолог коледжу Надія Литвин, розповідаючи про механізм адаптації  як  один із факторів становлення особистості в коледжанському середовищі, провела  тренінг «Як подолати страх».

Рекомендації, поради, тренінги, нові форми  роботи  допомагають керівникам груп  підтримувати студентів.  заспокоїти та змотивувати їх у період важких випробувань – війни з рашистами.