Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Посвята в технологи

29 Вересня 2022

Посвята в технологи

Сьогодні, 29 вересня, на відділенні харчових технологій свято – посвята першокурсників в спеціальність, яка проводилась  щорічно з 2010 року в рамках конкурсу «Парад вареників».

 Сьогоднішнє свято розпочалось зі вшанування пам’яті Героїв України, загиблих у війні з рашистами,  та пам’яті загиблого на війні викладача  коледжу–Михайла НЕСПЯКА.

Вибір професії – це друге народження людини. Від того, наскільки правильно вибраний життєвий шлях, залежить суспільна цінність, її місце серед людей, задоволеність роботою, фізичне та нервово-психологічне здоров`я, радість та щастя. А результат ми бачимо кожного року. Це випускники нашого коледжу, які працюють в сфері ресторанного бізнесу. Близько 10 тисяч випускників технологічного відділення працюють у сфері харчування в різних куточках України та за її межами. Провідні шеф – кухарі, су-шефи, баристи, офіціанти, бармени, директори ресторанних комплексів- це все наші випускники.

Для всіх посвята студентів першого курсу відділення  стала урочистим днем. З цього дня для них починається відповідальність за почесне звання студента коледжу та відлік днів, місяців, років до здійснення мрій стати кваліфікованим фахівцем, досягти успіху на професійній ниві.

Після влаштованого  нашим першокурсникам  бліц турніру та  складання КЛЯТВИ ТЕХНОЛОГА,  перші випускники – технологи нашого коледжу – Романія ЩВЕЦЬ, завідувачка навчально-виробничої практики, і  Любов ЛАЗАРЕНКО, викладачка циклової комісії харчові технологій, вручили ідентифікатори  першокурсникам.

 Винуватців торжества привітали:  Василь БАБІНЕЦЬ, директор коледжу, та Наталія БАБ’ЯК, завідувачка відділення харчових технологій.

Бажаємо Вам, першокурсники, бути наполегливими та відповідальними. Нових звершень та перемог, невичерпної енергії в щасливій студентській порі.