Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Презентація проєкту «Місто, яке необхідно берегти»

28 Вересня 2022

Презентація проєкту «Місто, яке необхідно берегти»

28. 09.2022 р. в рамках тижня циклової комісії дисциплін туристичного та готельно-ресторанного бізнесу викладачами Гаврилюк Х.Р. та Доміною Т.С. було започатковано та впроваджено проєкт «Місто, яке необхідно берегти».

Метою проєкту є дослідження стану збереженості історико-архітектурних пам’яток Івано-Франківська на прикладі палацу Потоцьких; ознайомлення та аналіз досвіду збереження та відновлення таких пам’яток в інших регіонах України та країнах Європи. 

 Для реалізації даного проєкту були залученні студенти 4 курсу, які у робочих групах опрацьовували актуальні теми дослідження, а також запрошений спікер Марія Козакевич – засновниця з ініціативи зі збереження архітектурної спадщини міста «Франківськ, який треба берегти», яка поділилася власним досвідом реалізації даного питання.

На презентації проєкту «Місто, яке необхідно берегти» ознайомилися та дослідити різні методи і підходи до збереження пам’яток історії та архітектури. Також, п. Марія Козакевич показала на власному прикладі, як, завдяки великій любові до справи та самовідданості, можна робити важливі кроки, поки інші тільки складають плани розвитку та реставрації.