Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

У нове життя Світла і Миру

05 Липня 2022

У нове життя Світла і Миру

 04 та 05 липня відбулося вручення дипломів 188 випускникам  коледжу (19 з них за відмінні успіхи у навчанні занесено в Книгу пошани) відділень фінансів  та інформаційних технологій, підприємництва та обліку, туризму та готельно-ресторанного бізнесу. Їм присвоєно кваліфікації «молодшого спеціаліста», «фахового молодшого бакалавра».   Цьогоріч це свято було овіяне смутком болю розлуки з храмом наук, з викладачами, одногрупниками, переживаннями за долю України.

 Випускники  навчалися  в особливий період історії країни. Covid -19 та війна ранили їхню душу, але разом з тим загартували, закликаючи бути насторожі, берегти святу рідну землю.

Щирі привітання директора коледжу Бабінця В.М. та керівників груп  вселяли впевненість у власні сили, бажання нести в життя скарби, здобуті в  навчальному закладі,  для утвердження миру,  перемоги України, прагнення  славити її своїми здобутками, новими досягненнями.

Випускники, сповнені любові до життя, збагачені знаннями, немов лелеки,  відлетіли у загадкове мереживо нового, безкрайого світу Добра, Світла і Миру!

Віримо: доля встелятиме самостійний  шлях молодим людям зорепадом надії, віри і любові, а Бог оберігатиме їх та Україну!