Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Педагогічна рада

16 Листопада 2021

Педагогічна рада

16 листопада в коледжі відбулось засідання Педагогічної ради на якій було розглянуто наступні питання:

1. Організація   виховної   роботи   в   період  змішаного  навчання.  Доп. Лижичка Б.М., заступник директора з виховної роботи. 

1.1Впровадження інноваційних технологій в організації виховної роботи як вияв високого рівня педагогічної майстерності. Доп. Токар Р.С, методист з виховної роботи.

1.2 Координація дій учасників виховного процесу як функція управління  роботою в навчальній групі. Доп. Григоришина О.В., керівник групи.

1.3 Роль студентського профкому та Ради студентського самоврядування у формуванні активної життєвої позиції студентів у період змішаного навчання.  Доп. Гукова Анастасія, заступник голови РСС

2. Стан відвідування та навчальної діяльності студентів. Доп. Завідувачі відділень

3. Затвердження Положення про фізичне виховання Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу. Доп. Неспяк М.В., керівник фізичного виховання.

З заключним словом виступив директор коледжу В.М. Бабінець, який звернув увагу учасників Педагогічної ради на важливості контролю навчальної частини за освітнім процесом, що відбувається в дистанційному режимі, якості проведених занять та важливості вакцинації працівників коледжу.