Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Не забуваємо, шануємо і віримо!

23 Травня 2023

Не забуваємо, шануємо і віримо!

23 травня відбулося відкрите засідання політичного клубу «Україна», присвячене Дню Героїв України. У вступному слові Ольга Друк, керівник клубу, викладач циклової комісії суспільних дисциплін, звернулася до присутніх з пропозицією розпочати дискусію про природу героїзму, саможертовність справжніх патріотів.  

       Члени клубу підготували повідомлення про українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу і незалежність нашої держави. Особливу увагу присутніх викликала історія викладача коледжу Михайла Неспяка, любимого викладача і колегу, який загинув 2 липня 2022 на Донбасі. Під час декламування його поезії «Чорна бригада» всі затамували подих, прислухаючись до кожного глибоко змістовного слова, уявляючи змальовані картини війни з рашистами… Запам’яталися слова: « Та доки ми живі,  Україна не помре!».

       Хвилюючими були розповіді про викладачів-захисників України – Руслана Васильєва, Зеновія Городецького, Андрія Лесика.

      Запрошені на захід студенти активно брали участь у вікторині. Призерами стали Король Максим (ФБСС-77) – І місце, Івануха Матвій (ФБСС-77) – ІІ місце, Костецький Юрій (ФБСС-78) – ІІІ місце.

     Свято День Героїв України – це не лише можливість вшанувати пам’ять загиблих за волю України, а й не забувати їх, звернути увагу на живих героїв, які здобувають перемогу над ворогом і сьогодні… Ми віримо нашим Збройним силам! Все буде Україна!