Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Засідання Ради директорів ЗФПО Івано-Франківської області

17 Березня 2023

Засідання Ради директорів ЗФПО Івано-Франківської області

16 березня 2023 року в приміщенні Центру освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради відбулося чергове засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області. Учасниками засідання були очільники закладів ФПО, заступник директора Департаменту освіти і науки ОДА Ігор ГАВРИЛЮК, директорка Центру освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради Марія ПОЧИНОК.

Розпочав засідання голова Ради директорів Василь БАБІНЕЦЬ, який ознайомив присутніх зі змінами у плані роботи Ради на поточний рік, перспективою співпраці з Центром освітніх інновацій, Державною службою якості освіти, іншими освітніми інституціями. Марія ПОЧИНОК розказала присутнім про роботу Центру та шляхи співпраці з закладами ФПО.

Згідно з порядком денним на засіданні Ради директорів виступили: Микола ВІНТОНЯК, директор Коломийського індустріально-педагогічного фахового коледжу, з доповіддю «Про роботу колективу щодо забезпечення якості ФПО та її відповідність завданням сталого інноваційного розвитку суспільства», Ганна ТИМКІВ, директорка ВСП «Калуський фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ», з доповіддю “Пріоритети в освіті: формування патріотичної свідомості у здобувачів освіти в закладах ФПО”.

Олександр БУЛЬБУК, директор Медичного фахового коледжу «Івано-Франківського національного медичного університету», у своєму виступі наголосив на особливостях наказів МОН України щодо здійснення державного нагляду та Порядку проведення інституційного аудиту в навчальних закладах. Ігор ГАВРИЛЮК акцентував увагу на співпраці обласного Департаменту освіти і науки з закладами ФПО, важливості виконання нормативно-правових та розпорядчих документів МОН та Департаменту у воєнний час.

Ігор ТРИНІВ, директор Рогатинського аграрного фахового коледжу, депутат обласної ради, наголосив на цінностях дуальної освіти, важливості обміну досвідом між педагогічними колективами наших закладів та запропонував відновити засідання Ради директорів на базах закладів ФПО.

Пропозиції, що були висловлені учасниками засідання, а також виступи під час дискусій, вкладено у відповідне рішення Ради директорів.

За результатами роботи Рада директорів вирішила:

1) Провести обласну олімпіаду з інформатики та комп`ютерної техніки серед здобувачів освіти закладів ФПО на базі Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу. Доручити обласному методичному об’єднанню викладачів інформатики та комп’ютерних технологій розробити Положення про олімпіаду з інформатики та комп’ютерної техніки, визначити дату та організувати проведення олімпіади.

2) Провести два спортивні онлайн-заходи на підтримку Збройних Сил України та спортивні змагання серед здобувачів освіти закладів ФПО з тенісу та баскетболу (3х3). Доручити обласному методичному об’єднанню керівників фізичного виховання розробити Положення про спортивні змагання з тенісу та баскетболу, визначити дати та організувати проведення спортивних заходів.

3) Керівникам закладів ФПО сформувати та подати питання щодо Порядку проведення інституційного аудиту закладів фахової передвищої освіти для онлайн-зустрічі з Наталею ВІТРАНЮК, директором департаменту контролю у сфері вищої, фахової передвищої освіти ДСЯО.