Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Круглий стіл «Дослідження ролі ІТ в майбутньому України»

08 Грудня 2022

Круглий стіл «Дослідження ролі ІТ в майбутньому України»

8 грудня відбулося засідання круглого столу «Дослідження ролі ІТ в майбутньому України». Модераторами цього заходу були викладачі Оксана Григоришина та Галина Строєва. Спікерами та учасниками круглого столу – студенти груп КН-1-ІІІ та КН-2-ІІІ.

Люди охоче впроваджують нові технології, які знайшли місце в нашому повсякденному житті, від використання пульта дистанційного керування для керування обладнанням до використання голосових нотаток для надання замовлень.

На першому місці – хмарні технології. Доповідь на цю тему готував Костик Роман, студент групи КН-1-ІІІ.

Проте ця технологія стала провісником нового поняття «Метавсесвіт». Що це таке і як може вплинути на сучасний розвиток? З цим питанням розбиралася Марина Китура, студентка групи КН-1-ІІІ.

Одним із застосувань технології Blockchain є створення криптовалют, і, окрім біткойна, в розробці існує безліч додаткових додатків на основі blockchain. 

Мем-койн — одна з таких популярних валют, Хоча меми-монети можуть бути цікавими, вони також є дуже ризикованими інвестиціями та можуть мати невелику або взагалі не мати внутрішньої вартості. З цієї технологією нас познайомить Чорній Андрій.

Ще одна з найпоширеніших форм криптовалюти, яка підтримує технологію блокчейну – NFT.  З цією технологією розбирався Чижевський Олександр.

Отже, МАЙБУТНЄ чи ШАХРАЙСТВО? Відповідь шукати вам, дорогі студенти, майбутні ІТ-фахівці.

Очікується, що технологія блокчейн матиме значний вплив на всі сектори та галузі. Оскільки світ стає децентралізованим, а блокчейн стає все більш поширеним, МАЙБУТНЄ ДЛЯ ВАС, безсумнівно, БЕЗМЕЖНЕ.