Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Викладачі теж на екзамені

30 Листопада 2022

Викладачі теж на екзамені

Здоров’я – неоціненний дар, за який люди несуть особисту відповідальність.

Забезпечення здорових і безпечних умов праці, запобігання травматизму студентів та працівників коледжу покладається на його керівника.

Навчання працівників з питань охорони праці є важливою складовою управління коледжем, що сприяє запобіганню нещасним випадкам та професійним захворюванням, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають у разі порушення життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі та включає в себе взаємопов’язані заходи на виконання вимог законодавчих, нормативно-правових актів з охорони праці.

Знання вимог охорони праці необхідні викладачу не лише для проведення занять, позанавчальних заходів, а й для того, щоб створити студентам умови праці, навчання та відпочинку, при яких би повністю виключалися будь-які випадки травматизму.

Відповідно до вимог «Типового положення про навчання і перевірку знань з питань охорони праці» 30.11.2022 працівники коледжу пройшли перевірку знань згідно програми у вигляді виконання тестових завдань. Перевірка знань з питань охорони праці здійснюється постійно діючою комісією під головуванням директора коледжу Василя Бабінця та членами: Галиною Волощук, Галиною Строєвою, Оксаною Прядко, Богданом Подвійним, Богданом Лижичкою, Романією Швець та Богданою Оршуляк.

При виконанні тестових завдань працівники коледжу показали відмінні знання Законів України «Про охорону праці», «Про працю», «Про пожежну безпеку», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про дорожній рух»,  а також  надання першої долікарської допомоги при нещасних випадках.