Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

День Гідності та Свободи

21 Листопада 2022

День Гідності та Свободи

Сьогодні,  21 листопада, педагогічний та студентський колективи коледжу разом зі всією Україною  відзначають  два свята – День Гідності та Свободи  й  релігійне свято Архангела Михаїла, глави небесного воїнства.

            Спогади про Помаранчеву революцію, військову агресію росії, яка супроводжувалася окупацією Криму та окремих територій Донецької та Луганської областей, воєнні події повномасштабної війни з рашистами глибоко хвилювали кожного. Ознайомлення з привітаннями Президента України  Володимира Зеленського, Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука,  Міністра закордонних справ Дмитра  Кулеби  утвердили переконання: Україна, як і у 2004 та 2013 роках, знову відстоїть свої Свободу та Гідність, але на цей раз уже назавжди.

            Так, гідність та свобода сильніші за підлість і терор. Україна вистоїть  і переможе! Адже Майдан об’єднав покоління, єдине бажання та віру, бо в серці болить Україна. Рядки віршів і пісні проникали в душу, щемливо хвилювали, додавали присутнім, нащадкам нових поколінь впевненість в незламності Батьківщини, її народу. Приречений той, хто колись забажав
підкорити Україну.

Стоїть Україна!
Стоять її храми. І люди.
Стоїть за свободу
Крилатий і вільний народ!