Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Круглий стіл «Через терни до зірок»

08 Листопада 2022

Круглий стіл «Через терни до зірок»

До 130 річчя від дня народження Йосипа Сліпого.

8 листопада в коледжі Випасняком А.І., викладачем суспільних дисциплін, було організовано засідання круглого столу «Через терни до зірок», присвяченому  130 річчю від дня народження Йосипа Сліпого.

В засіданні круглого столу взяли участь:

– Делятинський Р.І., кандидат історичних наук, завідувач кафедри соціально – гуманітарних наук ПЗВО ” Івано – Франківська академія Івана Златоустого;

– Бр. Климентій (Петро) Туркевич, монах МЗСАА (Місійного Згромадження святого апостола Андрія), студент ІV курсу Івано-Франківської академії Івана Златоустого;

– Везучий Роман, студент ІІ курсу Івано-Франківської академії Івана Златоустого;

– Сміх С.В., старший викладач кафедри педагогіки та методики Івано-Франківського ОІППО, методист лабораторії національного виховання.

З привітальним словом до учасників круглого столу звернувся Бабінець В.М., директор коледжу.

Студенти І курсу мали можливість ознайомитись з біографією Йосипа Сліпого, проаналізувати його роль в проголошенні та розвитку ідеї Патріаршого устрою Української греко-католицької церкви, ознайомитися з зображенням Йосипа Сліпого в сакральному мистецтві художником Василиком Романом. На завершальному етапі круглого столу Сміх С.В. розкрила роль духовного паломництва та українознавства у співзвучності з постаттю Йосипа Сліпого.

Дякуємо всім учасникам круглого столу за надану можливість вдосконалити знання з історії України першої половини ХХ століття.