Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Екскурсія на виробництво

02 Листопада 2022

Екскурсія на виробництво

02 листопада  директор коледжу та  викладачі відділення  Харчових технологій організували  екскурсію студентів першого курсу  відділення у фермерське господарство  «Агроекотехнології» с. Олеша .

Екскурсію проводила Надія Григорівна Романенко, голова фермерського господарства. Вона ознайомила студентів з структурою виробництва підприємства по виготовленню сухих харчових сумішей,  технологічними  процесами, сучасним  технологічним обладнанням.

Студенти мали можливість побачити процес сушіння гарбузових чіпсів по методу  інфрачервоної технологія сушки.

 Після ознайомлення з асортиментом  продукції  господарства, який складається з більше як з двадцяти найменувань,  студенти мали можливість придбати екологічно чисту і корисну суху продукцію.

       На цю екскурсію були запрошені Любінець Анастасія та  Невзорова Оля, студенти третього курсу відділення, які перемогли у УІІІ Всеукраїнському етнофестивалі кулінарного мистецтва, організованим  фаховим  коледжем  технологій, бізнесу та права ВНУ імені Лесі Українки. В урочистій обстановці Василем Михайловичем, директором коледжу, були вручені сертифікати студентам та подяки викладачам циклової комісії харчових технологій за підготовку студентів до конкурсу.

    По завершенню екскурсії  Бабінець  В.М., директор коледжу,  та  Романенко Н.Г., голова ФГ підписали угоду про співпрацю та  про проходження виробничої практики студентами відділення Харчових технологій.