Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Комерц Фест – 2022

28 Жовтня 2022

Комерц Фест – 2022

28 жовтня команда «Team БЕМК» Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу взяла участь у ХI Всеукраїнському фестивалі професійної майстерності «КомерцФест – 2022».  Захід відбувся дистанційно в місті Луцьку на базі Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж технологій бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки».

У конкурсі взяли участь десять команд із Івано-Франківська, Чернівців, Тернополя, Рівного, Кропивницького, Черкас та Луцька. Всі команди мали виконати чотири запропонованих завдання та представити їх у вигляді відео презентацій.

Команда коледжу «Team БЕМК» виконувала завдання у складі: Мельник Ольги, Горальчука Андрія, Шевченко Мирослави, Могили Олексія та Саф`янік Олени, студентів третього курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» під керівництвом викладачів: Слободян Н.З., Крот М.В. та Донецької О.Я.

За підсумками журі, яке спостерігало та оцінювало роботу команд-учасниць Івано-Франківська команда успішно представила виконані завдання та  стала переможцем у номінації «Кращі товарознавці продовольчих товарів».

Щиро вітаємо студентів і  викладачів з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!