Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

26 Жовтня 2022

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Про втрати завжди говорити важко і боляче, але коли із життя ідуть молоді люди, то говорити важко і боляче вдвічі…

26.10.2022 року в Івано-Франківську відбулось відкриття та посвячення пам‘ятної дошки нашому колезі Михайлові Неспяку — захиснику України солдату 10 гірсько-штурмової бригади. Михайло героїчно загинув на Луганщині, захищаючи нашу державу від ворога. Анотаційна дошка встановлена на стіні Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу, де Михайло раніше працював керівником фізичного виховання.

Одразу у перші дні війни , 2 березня 2022 року, Михайло пішов у Збройні сили України, щоб знову захищати рідну землю від російського агресора, а 7 березня у їхній сім’ї народився другий син – Методій, який так і не побачив батька. Виконуючи бойове завдання, Михайло з побратимами 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади потрапили під мінометний і танковий обстріл, у якому отримав несумісне з життям осколкове поранення. Загинув Герой 2 липня 2022 року неподалік села Миколаївка Луганської області.

Михайло був справжнім чоловіком і захисником як своєї сім’ї, так й українського народу, усміхненою і привітною Людиною, готовою прийти на допомогу кожному. Він був справжнім патріотом, який любив Україну і захищав її до останнього подиху. Його життя обірвалося , але пам’ять про нього завжди житиме у наших серцях.

Хай щасливою буде душа нашого Героя у вічності.

Царство Небесне!

Свіча пам‘яті назавжди горітиме у наших серцях!