Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Безпека – це життя людини

16 Лютого 2022

Безпека – це життя людини

Сьогодні кожна третя людина на планеті користується мережею інтернетом.  Це  потужний ресурс, який значно полегшує життя людини, відкриває майже необмежені можливості для самореалізації та саморозвитку юної особистості. Але слід пам’ятати про   загрози, що можна уникнути, знаючи про них. Саме тому 16 лютого Носик У.М. зі студентами групи ФБСС/ФК-69-ІІ  провела відкриту годину спілкування на тему «Безпечний інтернет і соціальні мережі». Студенти ознайомили присутніх з різними видами небезпек і  шляхами їх подолання. Наукові дослідження, повідомлення, відеоматеріали були пізнавальними та повчальними.

Комп’ютерний вірус, кібер-хуліганство, грифери, фішинг, онлайн-хижаки, спам – це тільки деякі види загроз, на котрих акцентували увагу студенти. Цікаво пройшло  опитування, яке було своєрідним підтвердженням необхідності дотримуватися правил користування соціальними мережами та інтернетом. 

Уляна Миронівна закликала замислитися, чи дійсно вартує  провести усе життя у віртуальному світі,  бачити аватарки – замість живих облич, смайлики – замість живих посмішок?..  Переконливо ствердила, що треба вчитися обережно та розумно користуватися інтернетом і соціальними мережами, берегти ЖИТТЯ ЛЮДИНИ –  найдорожчий дар на Землі.