Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Конференція з іноземцями

02 Лютого 2022

Конференція з іноземцями

1 лютого 2022 року відбулася конференція з випускниками Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу (відділення туризму та готельно-ресторанного бізнесу і харчових технологій) та Гуманітарно-Економічною Академією з м. Лодзь (Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi) – вищим навчальним закладі сучасних технологій. Популярний заклад входить до двадцятки найкращих університетів Польщі за рейтингами фонду Perspektywy.

Згідно підписаної угоди, між коледжем та Академією, студенти мають можливість  навчатися на бакалавраті. Традиційна програма бакалаврату в Гуманітарно-Економічній Академії в м. Лодзь (Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi) охоплює 4 роки підготовки. Але, відповідно до угоди, для наших студентів  – 2 роки (навчання за скороченою програмою).

 Навчання в Академії проходить польською, англійською та французькими мовами. У виші діє центр вивчення польської мови для іноземців. Наші випускники вивчають польську мову для підвищення достатнього рівня володіння нею з метою адаптації у новому соціальному і культурному середовищі, вчаться не боятися невдач, правильно розставляти пріоритети, ширше дивитися на світ.

Під час підготовчого навчання студенти мають змогу працювати, розраховуючи на максимальну підтримку і постійний зворотний зв’язок від кураторів і лекторів.

Закінчивши Академію, випускники отримують диплом, який визнається  у країнах Європи. Він допоможе зробити перші кроки на ринку праці в Україні і за кордоном, підтримає їх у виборі професійної стежки й формуванні напрямків кар’єрного росту.  

Одне із завдань коледжу – праця зі студентами та їх батьками щодо координації роботи по продовженню навчання у ВНЗ України та за кордоном, мотивація студентів мріяти масштабно та досягати найвищих можливих цілей, удосконалюючи своє життя.