Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Перша в 2022, проте, не остання..

05 Січня 2022

Перша в 2022, проте, не остання..

5 січня 2022 р. між Департаментом молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради та Івано-Франківським фаховим коледжем технологій та бізнесу, укладено меморандум про партнерство з метою подальшого довгострокового співробітництва та ділових зв’язків в напрямках розвитку молодіжної політики та спорту.

З боку директора Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Віталія Матешка було запропоновано основні напрямки дії меморандуму, а саме: підтримка співробітництва в сфері молодіжної політики та спорту, працевлаштування, розвитку і залучення студентів до волонтерської діяльності.

Одним із основних акцентів який варто підкреслити у підписаному документі – це сприяння розвитку в галузі освіти, культури, мистецтва та спорту.

Меморандум діятиме п’ять років з моменту підписання, тому на співпрацю покладено чималі сподівання в організації майбутніх спільних заходів, спрямованих на обмін досвідом, а також умов для створення нових молодіжних проєктів.

Директор Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу Василь Бабінець залучив до діалогу з представниками Департаменту, заступника з виховної роботи Богдана Лижичку та керівника фізичного виховання Михайла Неспяка, для обговорення статтей Меморандуму про партнерство.

Неабияку цікавість у наших партнерів викликали світлини на новому спортивному стенді, де можна ознайомитись з кращими спортсменами та спортивно-оздоровчою роботою коледжу. Також цікавою була інформація щодо міжнародної  співпраці з країнами Німеччини, Болгарії та Польщі.

 Ми налаштовані на тісну співпрацю, розуміння та обмін знаннями, досвідом та ресурсами.