Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Конференція

26 Листопада 2021

Конференція

26 листопада 2021 року в Івано- Франківському фаховому коледжі технологій та бізнесу викладачами циклової комісії обліково- економічних дисциплін О. Я. Донецькою та С.Г. Татчин було проведено пізнавальну онлайн екскурсію на тему:”Казначейство- скарбниця нації”
Метою онлайн екскурсії було поглиблення знань студентів про організацію діяльності, завдання, структуру та міжнародний досвід центрального органу виконавчої влади Державної казначейської служби України.
Студенти нашого коледжу мали можливість відвідувати управління державного казначейства в м. Івано- Франківську у попередні роки, але пандемія COVID-19 внесла корективи, тому було прийняте рішення про організацію пізнавальної онлайн екскурсії.
ДКСУ постійно проводить роботу спрямовану на підвищення рівня фахових знань і вмінь своїх працівників, необхідних для ефективної роботи в умовах сучасних змін, а також дбає про їх дозвілля.
У пізнавальній онлайн екскурсії викладачі відмітили також креативний, творчий підхід казначеїв при створенні музею ” Державна скарбниця”, участі в різноманітних конкурсах, відео запису привітання до 30- ти річчя незалежності України.
Атмосфера екскурсії була доброзичливою та невимушеною. Зібраний матеріал був цікавим та актуальним. Даний захід проведено на високому професійному рівні.