Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Фінансовий брейн-ринг

18 Жовтня 2021

Фінансовий брейн-ринг

18 жовтня 2021 року в Івано-Франківському фаховому коледжі технологій та бізнесу викладачем Душенко Оксаною Ярославівною проведено інтелектуальну гру «Фінансовий брейн-ринг» з метою підвищення інтересу до фінансово-економічних дисциплін, розвитку творчого мислення, ініціативи, вміння обґрунтовувати свої думки і організації колективної розумової діяльності студентів.

У змаганні взяли участь команди ІІІ курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»: «Бізнесмени» – група ФБСС/ФК-67-ІІІ та «Колектори» – група ФБСС/ФК-68-ІІІ.

На початку гри команди представили свої назви і девізи. Гра складалася з семи раундів. До змагань були включені конкурси на знання фінансово-економічної термінології, фінансову грамотність, кмітливість та ерудицію, швидкість мислення, вміння зорієнтуватися у життєвій ситуації з економічної точки зору.

Дуель проходила у захоплюючій атмосфері. Завдяки правильним і своєчасним відповідям першість отримали «Коектори».

Команда-переможниця відзначена грамотою, а команда-суперник – подякою за участь в інтелектуальній грі.

Щиро вітаємо переможців та усіх учасників заходу, адже такий дружній обмін знаннями та досвід здорової конкуренції є вкрай важливим для отримання знань та високого професійного зростання у майбутньому.