Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

1 вересня – День знань!

01 Вересня 2021

1 вересня – День знань!

День знань – одне з особливо урочистих, прекрасних, світлих свят, яке запросило 1333 студенти коледжу на навчання в рік відзначення 30-річчя відновлення незалежності України.
Урочисто було внесено прапор УПА, Державний Прапор України, хоругву коледжу. Затамувавши подих, туденти, викладачі гості хвилиною мовчання вшанували героїзм, самовідданість тих, хто згас, немов свіча, за честь і свободу нашої Батьківщини.

Привітав зі святом усіх присутніх директор коледжу Василь Михайлович Бабінець, відзначивши, що навчальний заклад має нову назву – «Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу». Зворушили присутніх щирі побажання здоров’я, успіхів, натхнення у новому навчальному році. Василь Михайлович закликав підкорювати нові фахові вершини знань, досягати омріяної мети.

З Божим благословенням звернувся до всіх отець парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ м. Івано-Франківська о.Михайло Віхоть. Молитва та окроплення святою водою сприймалися як благословення Боже, як світло на
порозі нового навчального року в період боротьби з коронавірусом.

Окрасою свята були пісні у виконанні Стецюк Ірини та Бандури Ірини, поезії… Здавалося, що кожен відчував щастя приливи у цей розпромінений, радісний день. Перший дзвоник запросив студентів у чарівний храм наук, на перше заняття на тему: «Втілені мрії про незалежність». Вони ввійшли в у привітні навчальні авдиторії через райдужні ворота вишитого рушника – символу щастя.