Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу

Приймальна директора

Івано-Франківськ
вул. Коновальця, 140

Бібліотека

Бібліотека є інформаційним центром коледжу, який оперативно забезпечує вільний і необмежений доступ до інформаційних ресурсів. Основна мета діяльності бібліотеки полягає у максимальному задоволенні запитів користувачів щодо інформації, забезпечення потреб навчального-виховного процесу в коледжі.

Фонд книгозбірні багатогалузевий. Загальна чисельність складає понад 39 тисяч екземплярів, більша половина з них підручники та інша навчальна література. Спільними зусиллями викладачів та бібліотекарів створюється електронна бібліотека, яка містить електронні версії лекцій, методичні вказівки з самостійного вивчення матеріалу, методичні вказівки до написання курсових робіт. При формуванні фонду особлива увага звертається на періодичні видання як джерело найактуальнішої інформації. Бібліотека передплачує 37 назв журналів та газет.

Протягом року бібліотека обслуговує понад 1600 користувачів, яким видається близько 30473 примірників на абонементі та в читальній залі.

До послуг користувачів електронний каталог, електронна форма  систематичної картотеки статей. Водночас, у бібліотеці створено та постійно редагуються алфавітний каталог, систематична картотека статей, картотека на допомогу керівнику групи, картотека підручників та посібниаів, картотека персоналій, краєзнавча картотека та ряд тематичних картотек.

Користувачі бібліотеки мають можливість вільного доступу до ресурсів мережі Internet. Бібліотека надає послуги по ксерокопіюванню документів.

Реалізуючи виховну, інтелектуально-розвивальну функцію бібліотека проводить культурно-просвітницьку роботу по гармонійному і всебічному розвитку студентської молоді із застосуванням інноваційних форм популяризації книги.

Перспективи розвитку бібліотека коледжу вбачає в подальшому впровадженні інноваційних технологій роботи в практику роботи, удосконаленні інформаційного забезпечення користувачів, автоматизації бібліотечних процесів.

Графік роботи бібліотеки

Абонемент: понеділок – п’ятниця: з 9.00 до 18.00;

Читальна зала: понеділок – п’ятниця: з 9.00 до 18.00;

Вихідні дні: субота, неділя;

Останній день кожного місяця — санітарний день (бібліотека користувачів не обслуговує).