Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу

(0342) 53-14-00

інформаційна лінія
08:00-18:00 щодня

Доброго дня, шановні колеги, працівники коледжу, студенти! 

Сьогодні – День народження коледжу, сьогодні відзначаємо 56-у річницю Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу. 

Наш заклад є одним з лідерів серед коледжів, технікумів нашої області , України. Про це красномовно говорять наші якісні показники. Це дуже приємно. Я вірю, що і надалі ми будемо працювати для розквіту Альма матері. 

Минулими вихідними група наших викладачів та працівників на честь Дня коледжу здійснила підкорення ще однієї вершини Українських Карпат – вершини Горганського хребта – висотою в 1665 м – гори Синяк!

Пишаюся тим, що у нашому прекрасному закладі – чудові викладачі, навчається перспективна молодь. Висловлюю глибоку вдячність і шану всім, зичу успіхів у плеканні молодої надії України, чудових талантів, високих прагнень.

Нехай натхнення і творчий пошук будуть нашими вірними супутниками, життя – багатогранним і плідним, шлях до професійного зростання – успішним! Переконливих вам здобутків в ім’ям українського народу, міцного здоров’я, «зеленої зони» у житті, довголіття, родинного затишку, миру в Україні.

 

З повагою, 

директор коледжу Василь Бабінець