Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу

(0342) 53-14-00

інформаційна лінія
08:00-18:00 щодня

                          З   Днем знань! 

   Добрий день,  шановні педагоги та працівники коледжу,   дорогі студенти та батьки! Продзвеніла веселкова карусель теплого літа по-різному для кожного.    А сьогодні  1-е вересня зібрало нас у єдину родину.  Вітаю вас з прекрасним всенародним хвилюючим святом – Днем знань! Це свято мудрості, доброти і людяності. Адже саме з нього починається цікавий  шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

      Про знання можна казати багато, але хочеться скористатися висловлюваннями мудрих людей, які варто взяти до уваги на все життя.

Знання - це скарб, а вміння вчитись — ключ до нього.

Знання тільки тоді знання, коли воно набуте зусиллями думки, а не пам’яттю

Сам час настійно вимагає: не хочеш відстати від життя — учись!

       Цього року святкуємо по-особливому, не проводимо традиційні святкові  урочистості…((. Викликом планеті Земля став Соvid – 19.  

На жаль, масштабні спалахи хвороби посилюються. Та ми  переконані: пандемія не триватиме вічно… Світ вчиться жити в нових умовах, і ми теж. У такий складний час не забуваймо  про те, що повинні залишатися Людьми.                             Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для студентів нового набору. Не менш важливим буде і для студентів перевідних та випускних курсів, які втілюватимуть  отримані знання в реальному житті. 

    День знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, є святом молодості та надії. У цей момент (уже через роки і відстані, перегортаючи сторінки моїх студентських днів і років) так хочеться сказати, що навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Тож учіться, щоб знати, діяти,  жити. Упевнений, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Дорогі студенти, ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті.

     Окреме, велике спасибі вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, та до людини як найбільшої цінності. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни..

        Перший день у коледжі, перший урок…     Нехай цьогорічний Першовересень буде сонячним у душі та в житті, несе добрий настрій у наш заклад, у кожну родину! Бажаю всім  досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів. У цей день від усієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та приємних  вражень. 

Ще раз вітаю всіх з новим навчальним роком, з Днем знань! 

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

Директор коледжу     

В.М. Бабінець