Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу

(0342) 53-14-00

інформаційна лінія
08:00-18:00 щодня

           26  червня - день особливий для випускників коледжу, яким нетрадиційно,  у спокійній атмосфері на подвір’ї навчального закладу,  відповідно  до  вимог МОЗУ та пропозицій МОНУ , було вручено  дипломи молодшого спеціаліста170 випускникам,  десятьом  із них - диплом молодшого спеціаліста з відзнакою. Путівку у нове життя отримали  випускники трьох відділень: відділення фінансів, підприємництва і обліку, ресторанного обслуговування.

Зі щирими  привітаннями звернулися директор коледжу В.М.Бабінець, адміністрація, керівники груп… Побажання були сердечними, сповненими віри в те,  що кожен знайде своє місце в житті, збагатить країну чесною творчою працею, новими досягненнями, не загубивши  Людяності, Доброти. 

День розставання з щирими друзями, мудрими і добрими наставниками був нелегким. Залишилися позаду і казковий світ пізнання, і щире спілкування, а попереду  очікує  самостійне життя. Радісно розправляти крила хочеться кожному, але боляче залишати рідні місця

Особливі іскорки радості  випромінювали очі випускників, хоча
в кожного душа боліла, в очах сльоза тремтіла ...
           Тепер  вам,  дорогі випускники ,  належить майбутнє України, вам  долати сходинки життя.  Ви – надія наша, наша зміна, наше світле майбуття!