Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу

(0342) 53-14-00

інформаційна лінія
08:00-18:00 щодня

Науково-дослідна робота студентів є важливою складовою якісної  підготовки спеціалістів. Розуміючи це, викладачі нашого коледжу готують студентів до участі у наукових конференціях, семінарах, олімпіадах та конкурсах. В березні 2020 року наші студенти Бєлова Анастасія (гр. КД-94-ІІ), Голдиш Надія (гр. ФК-62-ІІІ), Вань Вікторія ( гр. ТО-64-ІІІ), Гуцуляк Святослав (гр.КД-93-ІІІ), Чух Діана (гр.ФК-61-ІІІ) взяли участь у XІІІ Міжнародній студентській конференції «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки», яка відбулась в м. Луцьк на базі коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. В своїх доповідях студенти висвітлювали актуальні проблеми і перспективи розвитку менеджменту та економіки, шляхи вдосконалення фінансової та маркетингової політики, вирішення глобальних і регіональних екологічних проблем.

Студентів готували викладачі Вінокурова Л.В., Бережна М.Р., Коваль У.Г., Лесик А.І., Фількіна Ю.Є. Нещодавно студенти отримали сертифікати учасників конференції, тези їх доповідей надруковані в спеціальному збірнику.

Вітаємо студентів та викладачів! Ми й надалі будемо формувати у майбутніх молодих фахівців інтерес до наукових досліджень та вчити оволодівати ефективними методами цієї роботи.

Міжнародна студентська конференція

Міжнародна студентська конференція

Міжнародна студентська конференція

Міжнародна студентська конференція

Міжнародна студентська конференція