Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу

(0342) 53-14-00

інформаційна лінія
08:00-18:00 щодня

01 червня 2020 року відбувся захист звітів з переддипломної практики студентів третього курсу групи ФБСС/ФК-62-ІІІ спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» під керівництвом викладача циклової комісії фінансово-економічних дисциплін Довганюк Галини Мирославівни, та членів комісії: Бабінця Василя Михайловича, директора коледжу, Швець Романії Іванівни, завідувача практики, Кулеби Валентини Василівни, керівника регіонального центру з підбору персоналу РП АТ КБ «ПриватБанк» в м. Івано-Франківську.

Практика є невід’ємною складовою підготовки фахівців та спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих студентами за час навчання, набуття та вдосконалення практичних навичок і вмінь за спеціальністю. Базами практики були відділення АТ КБ «ПриватБанк», які забезпечили виконання програми практики. У зв’язку з карантинними обмеженнями студенти проходили практику дистанційно. 

Крім того, студенти пройшли онлайн-практику в ПАТ КБ «ПриватБанк». Проєкт «Онлайн-практика» передбачає безкоштовне дистанційне інтерактивне навчання для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з новітніх банківських технологій і продуктів.  Результати виконання  програми фіксувалися у сертифікаті студента за підсумками онлайн-практики (із зазначенням кількості набраних балів і оцінки за практику). Кращі студенти-практиканти (п’ять осіб),   які набрали за підсумками практики не менше 90 балів, зараховані до кадрового резерву ПриватБанку. 

Впровадження онлайн-практики для студентів сприяє підвищенню фінансової освіти на основі використання сучасних інформаційних технологій, формує навички дослідницького, пошукового характерів, розвиває фахові компетентності на основі використання знань.

«Під час практики у мене не виникло жодних проблем, – говорить студент – Після цього моє рішення працювати за обраною професією стало ще більш твердим. Під час практики я побачив на власні очі те, про що чув на заняттях, під час студіювання деяких тем. Саме цей досвід викликав бажання вдосконалювати знання, здобуті в коледжі».

Студентські роки всі називають найкращими. Проте зараз студентська пора – це не тільки молодість і розваги, але й безліч можливостей для реалізації себе і своїх талантів. А зростання конкурентоспроможності випускників на ринку праці поліпшить можливість їх працевлаштування.

Адміністрація коледжу, викладачі циклової комісії фінансово-економічних дисциплін, студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» висловлюють подяку керівникам баз практики, які допомагали зібрати необхідний матеріал для виконання загальної програми практики, написанні звіту, індивідуального завдання, за надані практичні знання та навички.

Захист звітів з переддипломної практики студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»