Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу

(0342) 53-14-00

інформаційна лінія
08:00-18:00 щодня

29 травня 2020 року в Івано-Франківському державному коледжі технологій та бізнесу відбувся захист звітів з переддипломної практики студентів третього курсу групи ФБСС/ФК-61-ІІІ спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» під керівництвом викладача циклової комісії фінансово-економічних дисциплін  Фількіної Юлії Євгенівни.

Базами практики були відділення АТ КБ «ПриватБанк». Під час практики студенти мали можливість закріпити теоретичні знання, здобуті при вивченні спеціальних дисциплін в коледжі, набути навичок практичного застосування теоретичних знань для розв’язання завдань з управління фінансами; планувати заходи та приймати управлінські рішення щодо поліпшення фінансового стану і т.д.

У зв’язку з карантинними обмеженнями студенти проходили практику дистанційно. Крім обов’язкового опрацювання програми переддипломної практики коледжу, студенти пройшли онлайн-практику на сайті АТ КБ «ПриватБанк» та отримали сертифікати. Більшість студентів, показавши достатній рівень теоретичної та практичної підготовки, набрали високі бали, семеро з них – занесені до кадрового резерву банку на працевлаштування.

Сподіваємось, що знання та навички, отримані студентами під час проходження переддипломної практики, стануть для них надійним підґрунтям для професійного зростання. В теперішній час, в період масової хвилі міграції і пошуку кращої долі за кордоном, дуже важливо забезпечити молоде покоління робочими місцями в Україні, а АТ КБ «ПриватБанк» цьому намагається сприяти.

 Захист звітів з переддипломної практикиЗахист звітів з переддипломної практикиЗахист звітів з переддипломної практикиЗахист звітів з переддипломної практикиЗахист звітів з переддипломної практикиЗахист звітів з переддипломної практикиЗахист звітів з переддипломної практики