Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу

(0342) 53-14-00

інформаційна лінія
08:00-18:00 щодня

Окрім угод з українськими вишами, де випускники коледжу продовжують навчання, 05.02.2020р. стартував новий міжнародний освітній проект між Івано-Франківським державним коледжем технологій та бізнесу та АНЕ (Гуманітарно-економічною академією у Лодзі, Польща).

Повідомляємо, що 15 травня розпочалася вступна кампанія у нашого європейського партнера - Гуманітарно-економічній академії у місті Лодзі (Польща). Вона стосується випускників коледжу, що здобули спеціальності у галузі фінансів, банківської справи та страхування, обліку і оподаткування, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

На підставі угоди між навчальними закладами - Гуманітарно-економічною академією у місті Лодзі та Івано-Франківським державним коледжем технологій та бізнесу - наші випускники можуть продовжити навчання на бакалавраті з адміністрування, економіки, туризму і рекреації. Таким чином українські студенти отримають європейські дипломи за скороченою програмою на базі спеціальностей, що здобули в Україні.

 Для випускників зі спеціальностей туристичного обслуговування розпочала діяти програма "подвійних дипломів" і перші 7 наших вихованців уже стали студентами польського вишу.

Нині проходить бронювання місць на навчання, проживання у гуртожитку, зарахування на літню практику перед навчанням тощо.

Студіювання розпочинається з 1 жовтня.

Більше інформації щодо вступу на бакалаврат у Польщі можна отримати за телефоном(050)6900617 та електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.