Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу

(0342) 53-14-00

інформаційна лінія
08:00-18:00 щодня

        Гірка звістка про непоправну втрату сколихнула колектив Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу – на 66-ому році пішла з життя Палагнюк Галина Миколаївна, яка понад 40 років віддала навчанню та вихованню молодого покоління.

        Відійшла у Вічність добра і щира людина. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу її близьких і рідних. Світлий, добрий спомин про Галину Миколаївну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею, кого вона навчала.

        Завжди енергійна, творча, позитивна… Сьогодні ми згадуємо її як мудрого викладача української мови і літератури, яка відкривала студентам невичерпну силу знань, вчила розпізнавати добро і зло, радила бути співчутливим.

        За роки своєї плідної діяльності Галина Миколаївна виховала не одне покоління. Та раптом  списався у її руках  той шматочок  крейди, без якого себе не уявляла, обірвалася ниточка життя…

        Людина живе доти, поки її пам’ятають.  Світла  пам’ять про Галину Миколаївну вічно житиме у наших серцях.     

        Найщиріші свої співчуття висловлюємо з приводу непоправної втрати сину Юрію і його сім'ї, родині, друзям і близьким покійної.