Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу

(0342) 53-14-00

інформаційна лінія
08:00-18:00 щодня

На території  Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу знаходиться гуртожиток. Він розрахований на 240 місць. В гуртожитку є всі необхідні умови для проживання, навчання та відпочинку студентів:

  • просторі кімнати обладнанні сучасними меблями;
  • кухнями для приготування їжі;
  • кімнатами для особистої гігієни;
  • кімнатою для самопідготовки, у якій є можливість збагачувати свої знання використовуючи Інтернет.

Усі мешканці гуртожитку дотримуються внутрішнього розпорядку. Місце проживання надається на період навчання в коледжі. Розподіл місць в гуртожитку здійснюється згідно рішення Ради гуртожитку та затверджується наказом директора.

Для належного дотримання умов проживання в гуртожитку працюють фахові працівників (комендант, вихователь, зав. складу, психолог, паспортист, чергові та тех. працівники), які відповідають за такі напрямки діяльності:

  • навчально-виховний процес;
  • санітарно-побутові умови;
  • додержання правил внутрішнього розпорядку.

Проживання у гуртожитку побудоване на самообслуговуванні та самоврядуванні студентів. Головним керуючим центром самоврядування в гуртожитку є його актив – Рада гуртожитку до якої входять: староста гуртожитку, старости поверхів, старости кімнат, та комітети, які обираються на загальних зборах студентів.

Щоб  розширювати кругозір студентів Рада гуртожитку разом із працівниками гуртожитку проводять огляд-конкурс «На кращу кімнату», також вечори відпочинку з іграми, конкурсами такі як: “Вечір знайомств”, “День студента”, “Андріївські вечорниці” та інші заходи.

З метою покращення роботи в гуртожитку введене чергування викладачів, які проводять тематичні вечори, бесіди, консультації.

У 2008р. гуртожиток коледжу зайняв ІІ місце серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

В 2009р. був нагороджений І місцем на обласному огляді конкурсу Найкращий гуртожиток

23 грудня 2013 р. відбувся обласний семінар вихователів, який проходить раз в п’ять років.

Робота гуртожитку націлена не тільки на те, щоб створити комфортне місце проживання. Наша мета – створити сприятливий мікроклімат у студентському середовищі, навчити студента самостійності в побуті, виховати  відповідального громадянина, вірного товариша, порядну і чесну людину.

Вся робота в гуртожитку направлена на розвиток єднання студентської родини.

Положення про гуртожиток

Адміністрація гуртожитку

Рада гуртожитку

Витяг з протоколу №1